MENU
white petaled flowers

In memoriam Jos Thissen

Opnieuw een donkere dag…  Niet alles waait over.
Voor de tweede keer in korte tijd wordt onze vereniging hard getroffen. Maandag 21 februari overlijdt ons lid en tenniscollega Jos Thissen. De gelijkenis met zijn enkele maanden geleden overleden tennismaat is treffend, mede daardoor ook zo pijnlijk. Evenals bij Thè laat Jos zijn hart het afweten. Juist bij hún, die beiden een enorm tennishart hadden voor alles wat TC Bicht (en voorheen TV Grevenbicht) was.

De betrokkenheid en inzet die Jos óp, maar zeker ook als allround vrijwilliger rónd de baan toonde voor onze vereniging, het eindigt. De sleutelfunctie die hij afgelopen jaren bekleedde bij het dagelijks openen van de kantine, het is voorbij.
Jos, jouw clubliefde, jouw spel, je opmerkingen én sjtómme kal, we gaan het missen.

Marleen, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies.

Bestuur TC Bicht’14

Vorig artikel:
Volgend artikel:

Geschreven door:

Gepubliceerd op: 22 februari 2022

Gecategoriseerd onder: Algemeen

Bekeken: 862

Comments are closed.