MENU

Openingstoernooi

Wij openen het seizoen 2019 met het openingstoernooi op zaterdag 23 maart

Jij als tennislid van onze vereniging nodigt een niet-tennislid uit om samen dit toernooi te spelen. Vraag bijvoorbeeld je broer, zus, buurman of collega om op deze manier een gezellige, sportieve dag te beleven en kennis te maken met de tennissport en onze vereniging. Er wordt gespeeld op tijd en herendubbel, damesdubbel en mix koppels zijn welkom.

Het is mogelijk in te schrijven voor een onderdeel. Deelname is gratis en wij zorgen voor voldoende rackets en een hapje als afsluiting.

Inschrijving vóór 16 maart via info@tcbicht14.nl

Vorig artikel:
Volgend artikel:

Geschreven door:

Gepubliceerd op: 16 maart 2019

Gecategoriseerd onder: Algemeen, Toernooien

Bekeken: 1117

Comments are closed.